bingerdenseweg

bingerdenseweg
Eindstand  Interne Competitie 2019-2020
cyclus 2 na ronde 8
NrNaamScoreWrdeStWrd Gesp Gew Rem Verl  Perc On W-ZTPRintRtng+
01Jaap Brouwer148,82517651092 2185748
02Eric Langedijk125,02411650183 019105
03Robbie Gerhardus122,723165311701-117700
04Frank Schleipfenbauer101,722104400100 -221242
05Fred Rienstra89,02113630350 016739
06Chiel Verhagen77,52018522160 1154814
07Patrick van Waardenburg 77,31912420250 017794
08Jan Ravensteijn76,51815521250 -31461-13
09Elmer Boon71,71722430175 0170520
10Joop Crooy66,71620310233111387-7
11Paul Delleman62,51514740357111569-8
12Jacob Langedijk62,01423620433 0147512
13Albert Lebbink59,51319621342 214610
14Steffen Brouwer54,01224310233 -11311-5
15Erik Visser43,81121301217 -11343-2
16Gerard Verstraete25,0102580080 01148-40
17Alfons Gerhardus22,099201125101429-9
18Bert Lammertink14,78830030 11237-30

Eindstand Interne Competitie 2019-2020 
cyclus 1 na ronde 13 seizoen 19/20 
NrNaamScoreWrdeStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk221,0251113120192 -1195319
02Frank Schleipfenbauer208,0241099001001-1215311
03Patrick v Waardenburg193,7231212100283 0185025
04Jaap Brouwer151,3221711704641-1166733
05Fred Rienstra130,0211311605552-116135
06Paul Delleman114,720141243546 01536-25
07Joop Crooy103,519201032540 014979
08Jacob Langedijk95,018231240833 014196
09Steffen Brouwer94,81724913528 11398-3
10Jan Ravensteijn87,31615940544111549-1
11Albert Lebbink84,01519913528 11367-20
12Chiel Verhagen79,3141811146271-11410-5
13Erik Visser43,81321310233111348-1
14Gerard Verstraete35,012251100110111136-53
15Elmer Boon25,71122 000- 015300
16Alfons Gerhardus24,010 211075 016090
17Robbie Gerhardus19,0916 000- 017580
18Joke Anzion2,78  000- 013410

Eindstand Interne Competitie 2018 / 2019






NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk437,82525211830931-1196443
02Patrick van Waardenburg   348,0242421144376-1180515
03Tony Hogerhorst339,2232218141381-218638
04Fred Rienstra241,022211982947211542-24
05Paul Delleman219,02117161105690171543
06Jan Ravensteijn209,22019207494501538-19
07Jaap Brouwer193,7191314734610162438
08Robbie Gerhardus185,5181512435464-41611-43
09Chiel Verhagen162,51720198011421-1149117
10Albert Lebbink158,316181862103901473-4
11Joop Crooy144,51516175210351-11399-18
12Erik Visser134,714142051142841385-7
13Elmer Boon111,31397412641166730
14Steffen Brouwer105,5121220161320121328-42
15Jacob Langedijk89,0111122241618121272-45


Eindstand Interne Competitie december 2018

Eindstand Eerste Periode december 2018

NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Eric Langedijk232,2251210910950197829
02Patrick van Waardenburg196,024159801891190831
03Tony Hogerhorst172,82313861181018663
04Chiel Verhagen123,022219504561161136
05Fred Rienstra122,521149324442-11530-15
06Jan Ravensteijn112,32016940544-11494-16
07Albert Lebbink109,5191810415450152711
08Paul Delleman101,01817540180-1173819
09Joop Crooy100,517201040640101462-2
10Erik Visser88,3162311407361146216
11Robbie Gerhardus86,515195113302-11496-37
12Emile Okel78,21424622250015218
13Steffen Brouwer53,81322111281811272-38
14Jacob Langedijk48,512251102991-11193-52
15Jaap Brouwer28,0111100100118497

Eindstand 2017/2018

Eindstand Competitie 1
na ronde 26 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra361,3252522144473 -2172974
02Tony Hogerhorst336,5242218141381 -218443
03Paul Delleman275,023242083948 01552-54
04Robbie Gerhardus256,8222313652655-11681-27
05Jan Ravensteijn241,521191892756 0160223
06Patrick v Waardenburg217,5201613832731-117640
07Albert Lebbink206,819172170143313146418
08Chiel Verhagen191,018211871104210150017
09Henk Steinhauer180,317201355358 11592-17
10Joop Crooy161,816151753938111447-4
11Erik Visser133,01518195113291114011
12Steffen Brouwer118,7141117311321131332-40
13Emile Okel97,013141233638 -21405-23
14Guyliano Radhe67,5121341123810143021
15Frank Schleipfenbauer51,711122200100 021464
16Frank van der Rijst25,7109 000- 012200
17Fons Leferink21,0910101050 -114634
18Joke Anzion10,788 000- 014120

Eindstand tweede periode 2017/2018

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrGespGewRemVerlPercOnW-ZTPR intRtng+
01Tony Hogerhorst206,825221081185018380
02Fred Rienstra191,024251172273-1173645
03Patrick v Waardenburg157,22316962178-117711
04Jan Ravensteijn132,8221910514550161216
05Paul Delleman130,02124103163501462-52
06Albert Lebbink129,020171150645-1158239
07Robbie Gerhardus117,319235311702-11707-9
08Joop Crooy111,0181593244411151511
09Chiel Verhagen85,5172192162811445-2
10Steffen Brouwer73,716111020820101339-24
11Erik Visser71,515181021725101378-4
12Henk Steinhauer68,2142042116301535-11
13Emile Okel58,81314512240111351-17
14Guyliano Radhe29,51213101050114577
15Frank van der Rijst20,0119000-012200
16Fons Leferink18,31010000-013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120