bingerdenseweg

bingerdenseweg

vrijdag 11 mei 2018

Eindstand 2017/2018

Eindstand Competitie 1
na ronde 26 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOn W-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra361,3252522144473 -2172974
02Tony Hogerhorst336,5242218141381 -218443
03Paul Delleman275,023242083948 01552-54
04Robbie Gerhardus256,8222313652655-11681-27
05Jan Ravensteijn241,521191892756 0160223
06Patrick v Waardenburg217,5201613832731-117640
07Albert Lebbink206,819172170143313146418
08Chiel Verhagen191,018211871104210150017
09Henk Steinhauer180,317201355358 11592-17
10Joop Crooy161,816151753938111447-4
11Erik Visser133,01518195113291114011
12Steffen Brouwer118,7141117311321131332-40
13Emile Okel97,013141233638 -21405-23
14Guyliano Radhe67,5121341123810143021
15Frank Schleipfenbauer51,711122200100 021464
16Frank van der Rijst25,7109 000- 012200
17Fons Leferink21,0910101050 -114634
18Joke Anzion10,788 000- 014120

donderdag 10 mei 2018

Eindstand tweede periode 2017/2018

Ranglijst Competitie 1
cyclus 2 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrGespGewRemVerlPercOnW-ZTPR intRtng+
01Tony Hogerhorst206,825221081185018380
02Fred Rienstra191,024251172273-1173645
03Patrick v Waardenburg157,22316962178-117711
04Jan Ravensteijn132,8221910514550161216
05Paul Delleman130,02124103163501462-52
06Albert Lebbink129,020171150645-1158239
07Robbie Gerhardus117,319235311702-11707-9
08Joop Crooy111,0181593244411151511
09Chiel Verhagen85,5172192162811445-2
10Steffen Brouwer73,716111020820101339-24
11Erik Visser71,515181021725101378-4
12Henk Steinhauer68,2142042116301535-11
13Emile Okel58,81314512240111351-17
14Guyliano Radhe29,51213101050114577
15Frank van der Rijst20,0119000-012200
16Fons Leferink18,31010000-013150
17Frank Schleipfenbauer15,0912000-020610
18Joke Anzion10,788000-014120

donderdag 11 januari 2018

Eindstand 1ste periode 2017/2018

Eindstand Competitie 1
cyclus 1 na ronde 13 seizoen 17/18
NrNaamScoreWrdStWrdGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintRtng+
01Fred Rienstra188,8251211722731172440
02Paul Delleman162,02410105236001641-5
03Henk Steinhauer151,3231893425611620-5
04Tony Hogerhorst148,0228860275018482
05Robbie Gerhardus147,521118341633-21664-21
06Chiel Verhagen141,3201795045611155024
07Jan Ravensteijn131,219148413560159211
08Albert Lebbink89,018151020820101338-26
09Erik Visser81,71719930633-114279
10Emile Okel76,51620721436-11453-8
11Joop Crooy66,0151382153101372-20
12Patrick van Waardenburg 62,2149421163101745-2
13Frank Schleipfenbauer59,313222200100021464
14Steffen Brouwer56,5121671152111312-22
15Guyliano Radhe53,011213102331141415
16Fons Leferink34,81024101050-114484
17Frank van der Rijst34,0925000-012200
18Joke Anzion25,7823000-014120

dinsdag 19 september 2017

Stijging TPR seizoen 2016-2017

Eindstand 2016-2017

NrNaamScoreWrdStrtGespGewRemVerlPercOnW-ZTPRintTPR+
01Tony Hogerhorst350,8252519152284111876-2
02Patrick v Waardenburg339,524201713137913183941
03Paul Delleman321,7232419113566-1171954
04Robbie Gerhardus309,3222323161672111773-2
05Fred Rienstra246,521182110011481-1156416
06Joop Crooy209,7202116646501-2152624
07Jan Ravensteijn201,8192218711042-21547-17
08Albert Lebbink176,518191861113610147413
09Steffen Brouwer164,21716196013321-31383-40
10Chiel Verhagen163,8161718431131101392-35
11Henk Steinhauer156,015151645741121468-66
12Erik Visser112,214141851123112141911
13Emile Okel104,3131310415451014750
14Joke Anzion55,812111100100-1181612
15Guyliano Radhe46,211106105171212234
16Frank Schleipfenbauer41,310921107501940-7
17Ben Lievers31,098000-016000
18Fons Leferink26,887000-013150
19Frank van der Rijst14,0712000-012200

dinsdag 16 mei 2017

Eindstanden seizoen 2016 - 2017


cyclus 1 na ronde 13 seizoen 16/17



NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst222,825259900100145
02RobbieGerhardus160,024231070370155
03PaulDelleman155,7232495136145
04JanRavensteijn140,3222295045645
05Patrick vanWaardenburg135,52120640267142
06JoopCrooy135,22021104335546
07AlbertLebbink112,3191994054454
08FredRienstra112,018181040640155
09ChielVerhagen102,7171793153954
10SteffenBrouwer96,01616114073656
11HenkSteinhauer82,01515822438144
12ErikVisser63,2141482153153
13Emile Okel54,8131362043333
14JokeAnzion34,81211000-00
15GuylianoRadhe24,011104004022
16Frank van derRijst15,71012000-00
17FrankSchleipfenbauer12,399000-00


cyclus 2 na ronde 13 seizoen 16/17



NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01Patrick vanWaardenburg220,02520119118665
02PaulDelleman194,52424106227055
03RobbieGerhardus182,02323139137376
04TonyHogerhorst158,32225106227064
05FredRienstra142,02118116055556
06JoopCrooy101,72021621342133
07HenkSteinhauer97,3191582334453
08AlbertLebbink94,51819921628145
09JanRavensteijn89,7172292162845
10ChielVerhagen87,31617912622145
11SteffenBrouwer77,51516820625135
12Emile Okel67,21413421163122
13ErikVisser66,813141030730155
14FrankSchleipfenbauer42,512921107511
15GuylianoRadhe34,21110210150120
16JokeAnzion29,31011110010001
17Derk JanPastoor16,0963003012
18Frank van derRijst14,7812000-00
19BenLievers13,078000-00
20FonsLeferink11,367000-00

Eindstand Competitie Intern
na ronde 26 seizoen 16/17
NrVoornaamNaamScoreWaardeStWrdGesp.GewRemVerlPerc.#On#Wit#Zwt
01TonyHogerhorst350,82525191522841109
02Patrick vanWaardenburg339,52420171313791107
03PaulDelleman321,7232419113566910
04RobbieGerhardus309,322232316167211211
05FredRienstra246,5211821100114811011
06JoopCrooy209,720211664650179
07JanRavensteijn201,8192218711042810
08AlbertLebbink176,5181918611136199
09SteffenBrouwer164,21716196013321811
10ChielVerhagen163,8161718431131199
11HenkSteinhauer156,015151645741197
12ErikVisser112,21414185112311108
13Emile Okel104,313131041545155
14JokeAnzion55,81211110010001
15GuylianoRadhe46,21110610517142
16FrankSchleipfenbauer41,310921107511
17BenLievers31,098000-00
18Derk JanPastoor29,0863003012
19FonsLeferink26,877000-00
20Frank van derRijst14,0612000-00

donderdag 15 december 2016

Seizoen 2015 - 2016

De eindstand na 26 ronden seizoen 2015 - 2016

Ranglijst seizoen 2015-2016
De eindstand na 26 ronden
NrVoornaamNaamScoreWaardeStartWrdGesp.Gew.Rem.Verl.Perc.OnWitZwt
01TonyHogerhorst420,825252320128911112
02RobbieGerhardus327,52423201415733119
03Patrick vanWaardenburg315,2232218134183199
04HenkSteinhauer284,82224229855911111
05JanRavensteijn237,02120218585021011
06SteffenBrouwer211,22018208111431119
07PaulDelleman192,3191720659431010
08JoopCrooy184,018191644838188
09ChielVerhagen170,7172118521133199
10FredRienstra164,716152364133511112
11AlbertLebbink159,015131643934179
12EricVisser109,7141414311025168
13FrankSchleipfenbauer98,81316540180132
14Emile Okel78,012121222825166
15Frank van derRijst41,2111070070143
16JokeAnzion23,8101110105001
17FonsLeferink12,0991001010